Очищення:

   Очищення зерна - це важливий технологічний етап, необхідний для підготовки зерна до зберігання.


  В процесі очищення компанія ТОВ "Агроальфатермінал" застосовує зерноочистительные машини вітчизняного і імпортного виробництва (Ets DENIS, Франция).


  Очевидно, що очищення зерна від домішок – важливий технологічний процес, що покращує кондиційні показники для його реалізації і що забезпечують високу якість кінцевих продуктів в результаті подальшої його переробки.

  Навчені фахівці нашої компанії роблять очищення зерна в строгій відповідності з вказівками, які відбиті в інструкції, що додається до зерноочистительным машин. При експлуатації такого устаткування вибирається оптимальний режим роботи, завдяки чому забезпечується найбільш ефективне очищення зерна.

  Варто відмітити, що вибір необхідного технологічного процесу очищення для різних партій зернової продукції, здійснюється згідно з лабораторними даними, які повною мірою дають відомості про вологість матеріалу, кількість домішок і засміченості. На території нашого підприємства розташовується власна сертифікована лабораторія, завдяки чому необхідність в проведенні додаткових анализах-отсутрстует. На кожній технологічній лінії передбачені наступні процеси: попереднє очищення зерна вживана перед сушкою зерна; одно- і двократне очищення, що виконується на легко-ситових сепараторах.  Особливості і принцип роботи барабанного сепаратора DENIS


  Барабанний сепаратор - це багатофункціональна машина.


  Багатофункціональність: У сепаратора верхнє решето витягає велике сміття, а нижнє бите і дрібне зерно. У барабанного сепаратора кожне решето може використовуватися як для первинного, так і для вторинного очищення, залежно від необхідності.


  Точність: Барабанний сепаратор працює без вібрації, що сприяє легкому проходженню зерна в отвори решета. У сепаратора вібрація може провокувати перескок зерна через отвір. Тому для точнішої роботи, такий як калібрування, використовуються барабанні сепаратори.


  Вібрація: В силу відсутності вібрації, динамічні навантаження на настановну платформу барабанного сепаратора мінімізовані, тоді як для класичного сепаратора потрібна посилена платформа.


  Очищення решета: У барабанного сепаратора вона робиться автоматично, тоді як у класичного сепаратора проконтролювати нижнє решето практично неможливо, ефективність щіток і кульок не висока.


  Швидкість: У барабанного сепаратора збільшення швидкості обертання барабана і зміна його нахилу дозволяють збільшити плинність зерна, що підвищує точність і якість очищення, її контроль. У класичного сепаратора такі переваги відсутні.


  Складні завдання: Перевага барабанного сепаратора особлива очевидно при калібруванні і сепарації особливо важких продуктів (соняшник, коріандр, бавовна і подібні до них), а також при попередньому очищенні в потоці, при великій продуктивності.


 ^ Вгору