Сушка:


  Сушка зерна - це важливий етап післяжнивної обробки, який дозволяє скоротити втрати якісних показників зерна і час на підготовку перед зберіганням..


  Сушарне обладнання, вживане фахівцями компанії ТОВ "Агроальфатермінал", використовується для сушки зерна і інших видів сільськогосподарської продукції (соняшник, кукурудза, ячмінь, рапс, горох, соя, пшениця, зернові і інші з/х культури). Завдяки високій ефективності і швидкості сушки навіть при великих об'ємах ми можемо гарантувати високий результат роботи. У своїй роботі ми віддаємо перевагу газовій зерновій сушарці ALVAN BLANCH ( Англія).


  До переваг газових зернових сушарок ALVAN BLANCH відносять:


  •   Рівномірність висушування на широкому пластинчатому транспортері (зерно придбає рівномірну вологість по усій масі);
  •   Зниження вологості на 5% за один прохід;
  •   Висока продуктивність (40 т./год.);
  •   Простота в обслуговуванні і експлуатації;
  •   Доступне управління для індивідуального налаштування під необхідну культуру охолоджувальними і нагріваючими секціями сушарки;
  •   Наявність дистанційної системи контролю і управління технологічним процесом сушки і стану транспортних систем;


  Принцип роботи сушарки

  Із завантажувальної камери зерно розподіляється на верхнє ложе через контрольну заслінку, яка дозволяє регулювати глибину потоку зерна. Переміщення продукту забезпечує суцільний посилений ланцюг і система поперечних перекладин. Швидкість переміщення продукту регулюється залежно від його вологості.


  У сушарці розташовано два ложа - верхнє і нижнє, які складаються з жалюзійних пластинів, через які з легкістю проникає гаряче повітря з метою звільнити продукт від зайвої вологи. Відпрацьоване вологе повітря виходить з сушарки через бокові і задні панелі вихлопу.


  Гаряче повітря продувається через продукт за допомогою двох відцентрових вентиляторів, які забезпечують подання достатньої кількості всмоктуваного повітря з довкілля в камеру згорання. Нагріте повітря проходить через вентилятори і рухається в камеру гарячого повітря. Звідти він проходить через проміжки між жалюзійними пластинами ложе. Вирівнюючий канал перенаправляє порцію гарячого повітря в нижній відсік просушування, де також просушується половина нижнього ложі і закінчується цикл просушування.


  Решта 25% нижнього ложі призначені для охолодження і остаточного просушування. Повітря довкілля проходить через два вентилятори. Холодне повітря продувається через продукт і цим досягається зниження температури продукту. Тепле і сухе повітря з охолоджувальної секції проходить в камеру згорання через канали рециркуляції.


  Сухе зерно розвантажується з нижнього ложа в короб гвинтового транспортера.

 ^ Вгору