Про Нас:

  Запуск елеватора на повну потужність був здійснений в 2012 році. З цієї миті ми упевнено займаємо лідируючі позиції у вибраному напрямі, а саме: приймання, сушка, зберігання і післяжнивна підробка зерна, соняшнику, кукурудзи і інших сільськогосподарських культур з метою переробки і відвантаження в порт.


  ТОВ «АгроАльфаТермінал» - новий зерновий термінал місткістю до 30 000 тонн зберігання зерна. Зерновий термінал - це спеціалізоване хлібоприймальне підприємство, призначене для прийому кондиційних і некондиційних зернових вантажів із залізничного і автомобільного транспорту, доопрацювання, накопичення, зберігання, відвантаження в автомобільний транспорт для подальшої доставки в Миколаївський морський торговий порт, з метою завантаження на морські торгові судна.


  У штат притягнені кращі фахівці галузей переробки зерна і портової діяльності.


  Виробнично - технологічна лабораторія ТОВ «АгроАльфаТермінал» відповідає критеріям атестації.


  Ми працюємо зі всім світом. Сьогодні Україна ключовий експерт на ринку зерна у світі, а масленый і зерновий ринок України охарактеризований дуже чіткою орієнтацією експорту. Ось і компанія під назвою ТОВ «АгроАльфаТермінал» співпрацює абсолютно з усіма світовими точками. Україна упродовж останніх років - топ лідер з виробництва зерна. На сьогодні країна зробила великий крок вперед у світовій торгівлі зерновими культурами, що вплинуло на значний розвиток компанії ТОВ «АгроАльфаТермінал». Ми тісно співпрацюємо з багатьма країнами світу. Україна також славиться неймовірним портовим потенціалом серед усіх відомих країн Черноморья. У Україні близько 13 торгових морських портів і один з них знаходиться в Миколаєві, що дозволяє компанії ТОВ «АгроАльфаТермінал» виходити на всесвітній зерновий ринок і притягати у свій штат тільки кращих фахівців, які працюю у сфері портової діяльності і переробки зерна. Ви можете бути уверенны в якості роботи компанії і проводити з нею тісну співпрацю, адже у компанії величезний штат спеціалізованих співробітників і робота виконується оперативно і в строк.


  Производственнно технологічна лабораторія компанії (свідоцтво про атестацію № РН - 039/2019, видано 31 травня 2019 року, з необмеженим терміном дії) повністю відповідає усім критеріям по атестації і аттестована на тому, що проводить виміру у сфері розширення державного спостереження. Галузі атестації технологічно-виробничої лабораторії для проведення вимірів по таких культурах як жито, пшениця, ячмінь, овес, соняшник, кукурудза, насіння рапсу, горох, гречка, соя, тритикале, просо. Лабораторія повністю забезпечена усіма засобами техніки виміру, а також додатковими оборудованиями для того, щоб проводити точніші виміри. Засоби техніки виміру пройшли повну перевірку, додаткове і вимірювальне устаткування повністю атестовано, про це все свідчать усі діючі атестати. Приміщення лабораторії повністю відповідають усім вимогам для того, щоб була можливість проводити виміри. Також наданий повний набір документів для експлуатації, безпеки праці, все нормам і правилам санітарії. Усі фахівці лабораторії мають дуже високу кваліфікацію. Система якості в лабораторії дуже висока.

 ^ Вгору