Лабораторія:


  Виробнично технологічна лабораторія компанії ТОВ «АгроАльфаТермінал» (свідоцтво про атестацію № РН - 0167/2015, видано 18 грудня 2015 року, дійсно до 18 грудня 2019 року) повністю відповідає усім критеріям по атестації і аттестована на тому, що проводить виміру у сфері розширення державного спостереження.
  Галузі атестації технологічно-виробничої лабораторії для проведення вимірів по таких культурах як жито, пшениця, ячмінь, овес, соняшник, кукурудза, насіння рапсу, горох, гречка, соя, тритикале, просо.


  Лабораторія компанії ТОВ «АгроАльфаТермінал» керується наступними документами:

  1.   Паспорт виробничо-технологічної лабораторії;
  2.   Положення виробничо-технологічної лабораторії;
  3.   Галузь атестації;
  4.   Нормативними документами;
  5.   Посадовими інструкціями;


  Лабораторія повністю забезпечена усіма засобами техніки виміру, а також додатковими оборудованиями для того, щоб проводити точніші виміри. Засоби техніки виміру пройшли повну перевірку, додаткове і вимірювальне устаткування повністю атестовано, про це все свідчать усі діючі атестати. Приміщення лабораторії повністю відповідають усім вимогам для того, щоб була можливість проводити виміри. Також наданий повний набір документів для експлуатації, безпеки праці, все нормам і правилам санітарії. Усі фахівці лабораторії мають дуже високу кваліфікацію. Система якості в лабораторії дуже висока.


 ^ Вгору