Зберігання:

   Зберігання зерна - комплекс заходів, що дозволяють зберегти якість зерна..

  ТОВ «АгроАльфаТермінал» займається прийманням, сушкою, зберіганням і переробкою зерна і інших з/х культур. Вирощування і збір урожаю вимагає від фермерів чималих зусиль. Проте, усі витрачені зусилля можуть бути зведені до нуля, якщо буде порушена технологія зберігання зерна. Особливо підвищені вимоги до умов зберігання зерна пред'являються до підприємств і господарств, які займаються закупівлею, прийманням, післяжнивною обробкою і сушкою зерна, соняшнику, кукурудзи, колосових і інших с/г культур.

  Які агротехнічні вимоги пред'являють до процесу зберігання зерна?.

   Ці вимоги є комплексом заходів, спрямованих на збереження якостей і властивостей зерна, а також зведення до мінімуму можливих втрат при зберіганні.

  Параметри збереження зерна залежать від температурного режиму і вологості, що у свою чергу впливає на інтенсивність біохімічних процесів, що проходять в зерновій масі, і розвиток шкідливих мікроорганізмів.

  Допустима вологість сухого зерна складає 10 - 12%, за таких умов біохімічні процеси припиняються, виключена поява в масі шкідників і кліщів, що зберігається. Це дозволяє зберігати зерно упродовж декількох років.

  Якщо зерно має підвищену вологість, в нім різко підвищується процеси самосогревания, що сприяє значному виділенню тепла. Це призводить до зниження якості зерна, розвитку шкідливих мікроорганізмів. Більше того, в зерні з високою вологістю утворюються токсичні речовини, що несуть небезпеку людині і тваринам. Причому зерно починає проростати і придбаває неусувний затхлий запах.

  Зберігання зерна в зерносховищах.

  Силоси і транспортне обладнення, встановлені на зерновому терміналі ТОВ "Агроальфатермінал" - виготовлені відомою в Україні і за її межами компанією KMZ INDUSTRIES (КМЗ) – лідируючого постачальника комплексних рішень для галузі зберігання і обробки зерна. Дані силоси призначені для зберігання зерна впродовж тривалого періоду часу. У усіх зерносховищах передбачена можливість аерації (примусове провітрювання через аероканали).

   

 ^ Вгору