Технології:

  Компанія під назвою ТОВ "АгроАльфаТермінал" - це компанія, яка є новим зерновим терміналом, що має місткість до 30 000 тонн для зберігання зерна. Виходячи з призначення сховища зерна, а це доопрацювання, прийом і перевалка зернових, проект ТОВ "АгроАльфаТермінал" передбачає установку двох приймалень ліній, які зв'язуються між собою транспортними системами.


  Продуктивність усіх транспортних систем компанії має два потоки близько 200 тонн в годину. Схема технологій включає станції по розвантаженню зерна ж/д і авто транспорту, сушки, очищення, класифікації, зважування, зберігання зерна. Зберігається зерно в шести вентильованих силосах, які мають загальний об'єм 35 760 метрів кубічних і зроблені ВАТ "Карлівский машинобудівний завод" (Україна).


  При виборі типів технологічного устаткування і виробників-постачальників важливої складової ухвалення рішень являються питання промислової безпеки. Саме тому було вибрано ВАТ "Карлівский машинобудівний завод" (м.Карлівка), як підприємство з багаторічним досвідом виробництва сертифікованого в Україні устаткування.


  Прийом зернових в компанії ТОВ "АгроАльфаТермінал" робиться на спеціалізованій станції по розвантаженню, яке оснащене механізованим устаткуванням по прийому і приймальними транспортними лініями виробництва ТОВ "Элеваторпромсервіс" в місті Миколаєві. Передача і подання вантажу з операції на операцію виконується спеціальним конвеєром, який забезпечує дуже високий технічний рівень по виробництву і скорочує питому вагу ручної праці усіх робітників.


  Система компанії ТОВ "АгроАльфаТермінал" має блокування усіх механізмів потоково транспортних систем, яка виконується по найосновніших напрямах, потоках і маршрутах, таким як: передача зерна з приймальних пристроїв на очищення; перевантаження зерна з приймальних облаштувань автомобільного і залізничного транспорту на зберігання; передача зерна з приймальних пристроїв на сушку; передача зерна після очищення на зберігання; передача зерна з приймальних пристроїв в сховищі некондиційного зерна.


  Технологією перевантаження передбачається можливість автоматичного управління роботою потоково-транспортних систем (налагоджувальний і ремонтний режим - ручне, місцеве управління). Розробка і установка систем автоматичного управління терміналом виконана із залученням провідних компаній Миколаєва ТОВ "Электрім 2000" і ТОВ СП "АПС".  Послуги терміналу:


  Компанія під назвою ТОВ "АгроАльфаТермінал" надає своїм клієнтам послуги для перевалки вантажів, переробки урожаю і зберігання олійних, зернових, зернобобових культур в сховищах, які мають загальний об'єм до 30 000 тонн одноразового зберігання і знаходяться в місті Миколаєві. Компанія розробила свою власну систему роботи, яка пропонує величезний спектр послуг.


  Послуги зі зберігання зерна включають прийом і зберігання сільськогосподарської продукції; послуги з доопрацювання зерна - величезний список по очищенню, сушці, підробці зерна в повному об'ємі. Детальніше про основні послуги компанії ТОВ «АгроАльфаТермінал»:

 •   Прийом зал. транспорту до 1000 тон на добу.
 •   Прийом зернових автотранспортом до 3000 тон на добу.
 •   Відвантаження на автотранспорт до 4000 тон на добу.
 •   Одноразове зберігання до 30 000 тон (6 місткостей силосного типу). Оборотність складу складає 60 тис. тон в місяць.
 •   Відвантаження на судна через Миколаївський торговий порт до 4000 тон на добу.
 •   Доробка зернових:
  •   по вологості;
  •   по засміченості (+ видалення амброзії).
 •   Агентування.
 •   Фумігація.
 •   Сертифікація. ^ Вгору